Med hänsyn till samhällsspridningen av covid-19 (Corona) kan öppettider och svarstider ändras med kort varsel.

Villaägarna bevakar utvecklingen noga och följder de rekommendationer som utfärdas av regering och myndigheter. Vi ber om förståelse för ovan nämnda åtgärder.

Villaägarna i Kungsbacka kommun

Vi arbetar för att ge en bättre närhet och service till våra medlemmar i Kungsbacka kommun.

iDetta är en lokal villaägarförening ansluten till Villaägarna. På denna sida ansvarar Villaägarnas Riksförbund för innehållet.

Vårt kansli

Öppettider

Vardagar kl 08.00-12.00 och 13.00-16.30 träffar du våra kanslister Ann-Sofie Hertzman eller Gabriella Andersson.

Post- och besöksadress

Villaägarna i Kungsbacka kommun
Energigatan 10 B
434 37 Kungsbacka

Du kan också nå oss via telefon eller e-post

Tel 0300-56 71 75
E-post: info@villakba.com
Hemsida: www.villaagarna.se/kungsbacka

Var först med senaste nytt

Skicka din mejladress till oss så får du aktuell information om medlemsaktiviteter via mejl: 
info@villakba.com

Styrelsen

Ordförande

Jan Byvik
ch.byvik@hotmail.com

Vice ordförande

Fredrika Eineskog
fredrikaeineskog@gmail.com

Kassör

Leif Fjellstedt
le2fe@yahoo.se

Valberedning

Pigge Lindén
pigge.linden@gmail.com

Jan Klingberg
jw.klingberg@gmail.com

Ledamöter

Martin Jönsson
martin@villakba.com

Susanne Leander-Ulrikz
susanne.leander@gmail.com

Roger Nordin
roger12@live.se

Torsten Raihle
torsten.raihle@telia.com

Niclas Elison
niclas.elison@advokaterna.eu

Anna Nyström
Anna.Nystroem@vattenfall.com

Revisor

Heinrich Kaufmann
heinrich.kaufmann@swipnet.se