Välkommen till Krikonbackens Samfällighetsförening

iDetta är en samfällighetsförening. På denna sida ansvarar samfällighetsföreningen för innehållet.

Kontakt

Krikonbackens Samfällighetsförening

Ordförande
Jan Nilsson

Adress: Pärongången 10
Postadress: 611 57 Nyköping
Telefon: 073 375 27 45
E-postjan.nilsson@skavsta.se

Kontaktperson
Tommy Larsson

Telefon: 0155-28 78 47
E-posttommy.larsson@bahnhof.se

Styrelsen

Ordförande
Jan Nilsson
Mobil: 0733-75 27 45
E-post: jan.nilsson@skavsta.se

Kassör
Göte Stolpe
Mobil: 073-228 95 10
E-post: gotestolpe@gmail.com

Sekreterare
Hans Wegendal
Mobil: 0738-23 23 43
E-post: hans.wegendal@gmail.com

Ledamot
Therese Lejon
Mobil: 073-777 31 81
E-post: lejon.therese@gmail.com

Ledamot
Markus Westh
Mobil: 070-522 12 58
E-post: markus.westh@nykoping.se

Ersättare
Anna Eriksson
Mobil: 070-394 20 67
E-post: anna.eriksson@nykoping.se

Ersättare
Ove Karlsson
Mobil: 070-262 06 19
E-post: ove-inger@bahnhof.se

Ersättare
Ulla Lindén
Tel: 0155-28 41 07
E-post: ulla.linden@bahnhof.se

Styrelsetrainee
Jenny Lindqvist-Birgersson
Tel: 0155-21 42 23
E-post: jenny.b83@hotmail.com