Underhållsabetet kommer att pågå i 1-2 veckor, tack för din förståelse.

Villaägarna Falkenberg

Vi arbetar för att ge en bättre närhet och service till våra medlemmar i Falkenbergs kommun.

iDetta är en lokal villaägarförening ansluten till Villaägarna. På denna sida ansvarar Villaägarnas Riksförbund för innehållet.

Föreningen Villaägarna Falkenberg

Info.villaagarnafbg@gmail.com

 

Ordförande

Lis-Marie Johansson 
070 676 15 24
lismariefbg@gmail.com

Vice ordförande

Krister Svensson
070  320 27 04
1251svensson@telia.com

Kassör

Kjell-Anders Johansson 
070 668 74 42
kjell-anders.johansson@telia.com

Sekreterare

Kent Andersson
073 053 91 46
kent.andersson2@telia.com

Ledamöter

Ove Thuen 
070 601 02 34
ove_48@live.se

Inger Sjöberg
070 689 33 21
inger.80158@telia.com

Adjungerad

Kim Johanssen  
076 803 33 34
034680916@telia.com

 

Adjungerad

Christine Rush
070 560 12 52
porsander@outlook.com

Mikael Wallin
073 815 10 18
mikael.wallin@gmail.com

Mats Persson
072 142 17 44
Oktorpsgarden@hotmail.com