Region Norr

Vi arbetar för att ge en bättre närhet och service till våra medlemmar. I Region Norr ingår Norrbotten och Västerbottens län.

Ordförande
Gustav Strömbäck
Tel: 073-810 90 13
E-post: gurre_84@hotmail.com

Vice ordförande
Assar Strömbäck
Tel: 076-77 66 533, 070-640 46 70
E-post: assar.stromback@gmail.com

Ledamöter
Ulla Berglund-Sehlstedt
Tel: 0910-72 01 50
E-post: ulla@gullsand.se

Anders V Nilsson
Tel: 070-679 70 75
E-post: anders.v.nilsson@gmail.com

Valter Carlsson
Tel: 090-19 18 17
E-post: carlsson.s.v@gmail.com

Sören Nordgren
Tel: 070-55 65 224
E-post: nordgren997@hotmail.com

Klas Hannu
Tel: 070-684 25 11
E-post: klas.hannu@lfnorrbotten.se

Margaretha Hultberg
Tel: 073-043 40 12
E-post: margaretha.hultberg@gmail.com

Stig Lindgren
Tel: 0921-726 14
E-post: stigom37@gmail.com

Adjungerad
Anders Nilsson
Tel: 090-424 22
E-post: anders.paradiset@gmail.com