Villaägarna Haninge-Tyresö

Välkommen till Villaägarna Haninge-Tyresö!

iDetta är en lokal villaägarförening ansluten till Villaägarna. På denna sida ansvarar Villaägarnas Riksförbund för innehållet.

Kontakt

Haninge-Tyresökretsen
Varvsv 5
135 62 Tyresö

Kontaktperson:
Gert Bjarnholt
gertbjarnholt@hotmail.com

 

Styrelsen

Ordförande
Ingemar Jonsson
evingemar@yahoo.se

Ledamot
Staffan Sillén
staffan.g.sillen@telia.com

Ledamot
Gert Bjarnholt
gertbjarnholt@hotmail.com

Ledamot, kassör
Sören Mattsson
sren.mattsson@telia.com

Ledamot
Svante Berg
svante.berg@bergarkitekt.se

Ledamot
Annelie Sjöström
annelie.sjostrom@telia.com

Ledamot
Ulf Nilsson
ulf.n.nilsson@telia.com

Ledamot
Lars Palmgren
lars.palmgren@telia.com

Ledamot
Christer Holmberg
holmberg.christer@gmail.com

Revisor
Per-Iwar Wiklund
piwiklund@live.com

Revisorssuppleant
Anders Henjer
anders_henjer@hotmail.com

Valberedning
Kontakta ordförande